Časté dotazy

Úvod / Časté dotazy

Často kladené dotazy

Juliet představuje rychlou, bezbolestnou a minimálně invazivní ošetření pro intimní nemoci žen, které dokáže vyřešit všechny nepříjemné příznaky, s kterými se žena může setkávat. Juliet je revoluční léčba, která již změnila život tisíců žen po celém světě.

Vaginální omlazení není pouze estetickým ošetřením. Ošetření laserem Juliet vede nejen ke stažení vnitřních vaginálních stěn (často označovanému jako „omlazení“), ale způsobuje také specifické funkční změny, například obnovení funkčnosti při léčbě stresové močové inkontinence či obnovení metabolismu tkání v případě vaginální atrofie.

Léčba laserem Juliet zlepšuje gynekologické zdraví žen díky minimálně invazivnímu ošetření, jehož cílem je stimulace produkce nového kolagenu a elastinu spolu se zlepšením vaskularizace vaginální sliznice. Stejně jako u procedury využíváné k omlazení obličeje, ošetření laserem Juliet využívá světelnou energii, aby jemně dodala energii do tkáně a stimulovala ji k produkci nového kolagenu. Specifická vlnová délka Erbium: YAG využívaná při ošetření umožňuje zasáhnout submukózní vrstvy (lamina propria) bohaté na kolagen, které jsou „selektivně“ stimulovány, což znamená, že nedojde k poškození okolní tkáně.
Postup je velmi podobný každoroční kontrole. Váš lékař vloží laserovou hlavici a energie laseru je dodávána ve formě pulzů. Celé ošetření trvá jen několik minut, je rychlé, bezbolestné a diskrétní a je prováděno lékařem v ambulanci. Nepoužívá se žádná anestezie (nejsou prováděny žádné řezy ani stehy), v případě potřeby může být aplikováno topické anestetikum.
Laserová léčba Juliet vede k obnovení metabolismu pojivové tkáně a ke zlepšení stavu sliznice. To se projeví útlumem nepříznivých příznaků, což lze pozorovat ihned po prvním ošetření. Tento příznivý efekt pokračuje i po ukončení léčby a z tohoto důvodu mnohé ženy zaznamenávají další zlepšení během celého měsíce po léčbě.
Ne, ošetření není vůbec bolestivé a nevyžaduje anestezii. V případě potřeby lze aplikovat lokální anestetikum.

Ve většině případů lze po prvním sezení dosáhnout uspokojivých výsledků bez nutnosti další léčby. Druhé ošetření po několika týdnech se doporučuje, aby bylo dosaženo dlouhodobých výsledků.

Laserové ošetření Juliet je správnou léčbou pro každou ženu, která zažívá nepříjemné příznaky a hledá rychlé, nechirurgické a diskrétní řešení. Doporučuje se zvláště ženám, které procházejí menopauzou, které právě porodily, které podstoupily chemoterapii a/nebo chirurgické odstranění nádoru, které chtějí bojovat s onemocněním pánevního dna nebo mu předcházet, či které chtějí zlepšit kvalitu svého sexuálního života.
Ošetření Juliet je pro vás tou pravou volbou. Požádejte svého lékaře o další informace.
Během prvních tří dnů po léčbě se doporučuje upustit od pohlavního styku, těžké fyzické námahy a sportovních aktivit, návštěvy veřejných bazénů a sauny.

Kontaktujte nás