Přečtěte si

Neustálé hlídání, nutkání na malou, mokro v kalhotkách a stres z toho, zda to neupustíte více, než by bylo vhodné.I tak se může projevovat inkontinence. Problém, který může potkat každou ženu, a to i vás! Jak se vlastně stresová močová inkontinence projevuje? Jaké jsou její příčiny? A jak se jí můžete jednou provždy zbavit?

Nechcete přijít o svůj sexuální život? Chcete si užívat intimních chvil s partnerem i po menopauze? Chcete se stále cítit svěží a fit jako před  lety? Potom nepřestávejte číst! V tomto článku se dozvíte, co je  vaginální vysychání, koho se tento problém týká a jak jej můžete vyřešit.

V životě každé ženy dochází vlivem stárnutí a menopauzy k řadě změn jejího těla.
Tyto změny mohou být nepatrné, i velmi obtěžující. Mezi ty velmi nepříjemné patří nemoc s názvem vulvovaginální atrofie. Co to je? Koho může potkat? A jste jím ohrožená i Vy?

Snad žádná oblast ženského těla není zahalena rouchem tajemství tak, jako je tomu u takzvaného bodu G. Bod G skutečně existuje a jeho stimulace může nesrovnatelně zintenzivnit a zlepšit sexuální prožitek ženy. Pro některé ženy je to jednoznačně popsatelná oblast pochvy, pro jiné zůstává záhadou. Co tedy můžeme dělat abychom tomu pomohli?